Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Ahmet Kural ve Murat Cemcir meğer bu yüzden küsmüş

Bir süredir yedikleri ve içtikleri her konuda birbirlerinden ayrılamayan Murat Cemcir ile Ahmet Kural arasında bir anlaşmazlık yaşanmıştı. Hatta Murat Cemcir'in Ahmet Kural'ın düğününe katılmadığı öğrenildi. Bir süredir aralarında küslük olduğu bilinen yakın arkadaşların kırgınlığının nedeni en sonun da ortaya çıktı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir meğer bu yüzden küsmüşler..

Yayın Tarihi: 03.05.2024 12:17
Güncelleme Tarihi: 03.05.2024 12:17

Ahmet Kural ve Murat Cemcir meğer bu yüzden küsmüş

Kardeş Payı, Düğün Dernek ve İşler Güçler adlı filmlerin yanı sıra Ailecek Şaşkınız, Çalgı Çengi gibi projelerde de başrol paylaşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, arasındaki küslük uzun süredir gündemdeydi.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir meğer bu yüzden küsmüş

Ahmet Kural'ın düğününe gitmeyen Murat Cemcir, geçtiğimiz günlerde YouTube'da yayınlanan bir programda "Nazik bir şekilde veda etmek, insanın büyümesine ve insan olmasına olanak sağlar. Yani geçmişin ağırlığıyla ve yüküyle geleceğimizi planlayamayız. Hayat bize beklemediğimiz şeyleri verdi. Bunu çok iyi bir noktaya getirdik. Yepyeni maceralar yaşamak, yepyeni hikayeler deneyimlemek, yeni filmler yapmak için harika bir yere geldiğimizi düşünüyorum. Ahmet tek başına güzel işler yapıyor” şeklinde konuştu.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir meğer bu yüzden küsmüş

Uzun yıllar boyunca Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in neden kırıldığı öğrenilemezken şimdilerde bir zamanlar yakın arkadaş olan ünlü isimler arasındaki kırgınlığın nedeni ortaya çıktı.

İŞTE KÜSLÜK SEBEBİ..

Ahmet Kural ve Murat Cemcir meğer bu yüzden küsmüş

Aramızda Kalmasın'ın adlı programın yayınladığı bir habere göre, "urat Cemcir, Selçuk Aydemir, Ahmet Kural, seyahate çıkmışlar. Selçuk Aydemir ve Murat Cemcir'in arasında bir anlaşmazlık çıkar. Aydemir, beraber çektikleri bir filmden az para aldığını ve sinirlendiklerini söyler. Ve bir anda Selçuk Aydemir ve Ahmet Kural, Murat Cemcir'in haberi olmadan perde arkasında iş yapmaya başlar. Birlikte senaryo yazıp film çekmeye hazırlanırlar. Murat Cemcir bunu duyunca şaşkına döner ve dost kazığı yediğini düşünür.