Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Bahar dizisinin yeni bölümünü bekleyenlere kötü haber

Show TV’nin yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kıran Bahar dizisinden sevenlerini üzecek bir haber geldi. İşte detaylar…

Yayın Tarihi: 08.05.2024 08:52
Güncelleme Tarihi: 08.05.2024 08:52

Bahar dizisinin yeni bölümünü bekleyenlere kötü haber

Salı akşamlarının izlenme rekorları kıran Bahar dizisi ile ilgili izleyenlerini üzecek bir gelişme yaşandı. Detaylar haberimizde…

banka

BAHAR DİZİSİ BİTTİ Mİ? DEMET EVGAR AÇIKLADI: BUNUN HASTALIĞI VAR...

Başrollerini Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın paylaştığı ve izleyici rekorları kıran Bahar dizisinin final bölümü yayınlanmayacak. İddiaların ardından yapımcı ve Demet Evgar'dan açıklama geldi.

Bahar dizisi ilk bölümünden bu yana izleyici rekorları kırıyor. Dizinin başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak yer alıyor.

 Dram Bahar 12. Yeni bölüm merakla beklenirken fragman yayınlanmadı ve Birsen Altuntaş “Yayınlanmayacak" dedi.

Biz dizinin yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ederken dizinin hayranlarından gelen yorumlar hemen sosyal ağlarda yer aldı.

Dizinin bittiğini düşünerek üzülenler ve final bölümünün yayınlanmayacağını öğrenince karşı çıkanlar sosyal ağlarda paylaşılırken, yapımcılar da bir açıklama yayınladı.

Yapım ekibinin basın açıklamasına göre dizinin yeni bölümü 7 Mayıs Salı günü yayınlanmayacak ve bölüm yeniden yayınlanacak.

banka

DEMET EVGAR AÇIKLAMA YAPTI

Demet Evgar, sosyal ağlarda paylaştığı videoda, oyuncunun sağlık sorunları nedeniyle "Bahar" dizisinin yeni bölümünün tamamlanamayacağını belirterek, şunları söyledi:"Haftanın 6 günü 14-15 saatler çalışılıyor. Bunun hastalığı var sağlığı var... Biz de öyle bir şeye denk geldik anlayışınıza sığınıyoruz" dedi.