Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Bircan Bali'den flaş iddia: Mert Demir'in cinsel tercihi...

Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşk ile gündeme düşen Mert Demir hakkında çok konuşulacak açıklamalar Bircan Mali’den geldi. Mert Demir’in cinsel tercihi ila ilgili konuşan Mali nelerden bahsetti? İşte detaylar…

Yayın Tarihi: 12.05.2024 09:11
Güncelleme Tarihi: 12.05.2024 09:11

Bircan Bali'den flaş iddia: Mert Demir'in cinsel tercihi...

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya ve Mert Demir çifti yaşadıkları aşkla sıkça konuşuluyor. Ancak bu kez gündeme gelen iddialar çiftin ilişkisini sarsacak cinsten. Ünlü sunucu Bircan Bali Mert Demir'in cinsel tercihi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çiğdem Akman'a yaptığı açıklamada "Mert'in kulisinde...” şeklindeki iddialar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İşte detaylar...

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir Aşkına Reklam Aşkı İddiaları

Serenay Sarıkaya ile Mert Demir'in aşkı son dönemlerde magazin basınının da yoğun ilgisini çekiyor. Ancak Bircan Bali'nin ortaya attığı iddialar çiftin ilişkisinde yeni bir dönemin başlayabileceğine işaret ediyor.

Bircan Bali'den flaş iddia: Mert Demir'in cinsel tercihi...

Son dönemin en popüler isimlerinden biri olan Mert Demir'in "Ateşe Düştüm" şarkısına vokalistlik yaptığını kabul eden Serenay Sarıkaya bu açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti. Uzun süredir magazin gündeminden düşmeyen ünlü çiftin aşkı geçtiğimiz günlerde resmen belgelendi. Ancak şimdi de çiftin ilişkisi hakkında reklam aşkı iddiaları ortaya atıldı.

Sarıkaya bu iddialara sert bir şekilde yanıt vererek "Böyle şeyler milattan öncede kalmadı mı? Gerçek hayatta böyle bir şey var mı? Bana çok komik ve inanması güç geliyor. Ben öyle yaşamıyorum." şeklinde konuştu. Bu açıklamayla reklam aşkı iddialarına sert bir çıkış yapan Sarıkaya ilişkilerinin samimiyetine vurgu yaparak dedikodulara son noktayı koydu.