Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Cezaevindeki Dilan Polat intihara kalkıştı!

Aylardır kamuoyunun gündeminden düşmeyen fenomen Dilan Polat’la ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. İşte detaylar…

Yayın Tarihi: 04.05.2024 09:10
Güncelleme Tarihi: 04.05.2024 09:10

Cezaevindeki Dilan Polat intihara kalkıştı!

Kasım ayında yapılan bir operasyonla tutuklanan fenomen Dilan Polat kaldığı cezaevinde intihar etmek istedi. Detaylar haberimizde…

kargo

DİLAN POLAT MAHKEMENİN KARARI SONRASI RESMEN ÇILDIRDI! CEZAEVİNDE İNTİHARA KALKIŞTI: VÜCUDUNDA KESİKLER VAR...

Banu Parlak güzellik merkezinde yaşanan silahlı saldırıyla ilgili davada mahkemenin ara kararı açıklandı. Aylardır kamuoyunu karıştıran Polat çiftinin tutukluluk halinin devamına karar verildi. Karara sert tepki gösteren ve "Ölmek istiyorum" diye bağıran Dilan Polat'ın intihara teşebbüs ettiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan bir diğer sosyal medya fenomeni Nihal Candan'ın ise geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları nedeniyle serbest bırakıldığı biliniyor.

"Kara para aklama" ve "yasadışı bahis çetesine üye olma" gibi suçlamalarla 7 ay tutuklu bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın, Silivri'deki House Marmara Cezaevi'nde intihara teşebbüs ettiği ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde bir diğer sosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın işyerinde silahlı saldırıya uğramasıyla ilgili davada verilen ara kararın ardından Dilan Polat'ın tutukluluğunun devamına karar verildi. Polat'ın bu karara dayanamadığı ve intihara kalkıştığı biliniyor!

VÜCUDUNDA KESİK VAR

Koğuşta "Ölmek istiyorum" diye bağıran Dilan Polat, hastaneye kaldırılırken, kollarında ve vücudunun birçok yerinde kesikler olduğu öğrenildi. Yapılan incelemenin ardından tekrar cezaevine gönderilen Polat'ın psikolojik tedavi gördüğü biliniyor. Avukatı Hüseyin Kaya, şunları söyledi: “Ağır bir ruhsal çöküntü yaşadığı ve kendine zarar verdiği doğrudur. Bunu neden yaptığını bilmiyorum. Hüseyin Kaya, Polat’ın sağlık durumunun şu anda iyi olduğunu söyledi. Kaya, Dilan Polat'ın ruhsal durumunun oldukça kötü olduğunu, hastaneye sevk edilme ihtimalinin bulunduğunu vurguladı.

NİHAL CANDAN SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE TAHLİYE EDİLMİŞTİ

Dolandırıcılık ve kara para aklama gibi suçlardan tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan, sağlık sorunları nedeniyle serbest bırakıldı.

37 kilo veren Candan'ın kuaföre giderek sokakta yürümesi tepkilere neden oldu. Dilan Polat'a, 13 kişiyi 10 milyon TL dolandırdıkları iddiasıyla tutuklanan Candan kardeşlerin ardından suçlamalar yöneltildi. Candan Toprak'ın ifadesine göre Dilan Polatın da kendisine zarar vereceğini düşünüyordu. Polat'ın arkadaşı da cezaevinde zorluk yaşayan ünlü fenomenin kendine zarar verdiğini öne sürerek, "Ellerini, yüzünü ve bacaklarını keserek intihar etmeye çalışıyor" iddiasını ortaya atmıştı.