Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Nihat Doğan'ın boşanma nedeni ortaya çıktı: Birçok kadın ile...

Arzu Doğan, Nihat Doğan ile olan evliliğinin beklenenden kısa sürdüğünü ve boşanma kararı aldıklarını duyurdu.

Yayın Tarihi: 15.05.2024 09:16
Güncelleme Tarihi: 15.05.2024 09:16

Nihat Doğan'ın boşanma nedeni ortaya çıktı: Birçok kadın ile...

Nihat Doğan, 2022 yılında İranlı hayranı Arzu Doğan (Arezoo Gharlar) ile evlenmiş ve kısa bir süre sonra Badıkan isimli çocuklarını kucaklarına almışlardı. Ancak iki yıllık evlilikleri, ihanet sebebiyle sona ermek üzere.

Nihat Doğan ile Arzu Doğan, karşılıklı anlaşarak boşanma kararı aldılar ve bu süreçte Nihat, Arzu’ya bir evin tapusunu hediye etti. Ayrıca nafaka konusunda da mutabık kalan çift, Arzu’nun ihaneti açığa çıkarınca tekrar gündeme geldi.

nihat doğan hakkında

NİHAT DOĞAN’IN ÇOKLU İLİŞKİLERİ İDDİASI

Arzu Doğan sosyal medya üzerinden “Arkadaşlar, maalesef ayrılığımızın sebebi bu! Dört yıllık birlikteliğimiz ve iki yıllık sevgili dönemimizin ardından Nihat’la evliliğe adım attık. O her zaman bir çocuk sahibi olmayı hayal etti ve nihayet evlenmeye karar verdik. Ancak evlendikten sonra, evliliğimizi sürdürme çabalarıma rağmen, zamanla Nihat’ın birçok kadınla ilişkisi olduğundan şüphelenmeye başladım ve bu durumlar gün yüzüne çıktı.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Arzu Doğan, kocası Nihat Doğan’ın telefonuna göz attığında gördüklerine inanamadı. ‘Kocamın telefonunu karıştırdığımda, ummadığım şeylerle karşılaştım. Birçok kadınla mesajlaşmalarını keşfettim ve bu durumu daha fazla sürdüremeyeceğime karar verdim’ şeklinde bir açıklama yaptı.”

ARZU DOĞAN AÇIKLAMASI