Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

O Ses Türkiye yarışmacısı Eurovision'a katıldı!

O Ses Türkiye yarışması, yayınlandığı zamanlarda büyük ilgi görmüş ve Nutsa Buzaladze’nin güçlü vokali ile sempatik duruşu, finale ulaşamasa da dikkatleri üzerine çekmişti. Hadise’nin ekibinde yarışan Buzaladze, program sonrasında kariyerinde önemli bir yükseliş yakaladı. Eurovision sahnesine adım atan sanatçıya, eski takım lideri Hadise hızla destek verdi.

Yayın Tarihi: 11.05.2024 08:36
Güncelleme Tarihi: 11.05.2024 08:36

O Ses Türkiye yarışmacısı Eurovision'a katıldı!

Acun Ilıcalı tarafından yaratılan popüler yarışma programlarından O Ses Türkiye’nin geçmiş sezon yarışmacıları, ara sıra sosyal medya başlıklarına konu oluyor. Her bir sezonuyla adından söz ettiren yarışmanın 2015 katılımcılarından olan Nutsa Buzaladze, bu kez değişen görünümüyle gündeme geldi.

Nutsa Buzaladze, o zamanın değerli jüri üyeleri; Murat Boz, Gökhan ve Hakan Özoğuz, Hadise ve Ebru Gündeş’ten tam puanlarını almayı başarmıştı.

O SES TÜRKİYE

EUROVİSİON SAHNESİNDE NUTSA BUZALADZE

O Ses Türkiye’den sonra kendini yenileyen ve kariyer basamaklarını hızla tırmanan Nutsa Buzaladze, Eurovision yarışmasına katılım gösterdi. Türkiye’nin uzun bir aradan sonra yer almadığı Eurovision’da, “Firefighter” isimli parçasıyla 11. sırada yarışan Buzaladze, sahne performansıyla dikkat çekiyor.

O Ses Türkiye’nin unutulmaz yarışmacılarından Buzaladze’nin güncel görünümüne şahit olanlar, sosyal medyada ‘Büyük bir değişim geçirmiş’, ‘Neredeyse tanıyamadım’, ‘Zaman ona çok yakışmış’ şeklinde yorumlar yapıyorlar.

Hadise, O Ses Türkiye’den tanıdığı eski yarışmacı Nutsa Buzaladze’nin Eurovision’daki performansını görünce hemen destek verdi. “O Ses Türkiye yarışmacılarım ciddi bir iş değil mi?” diyerek Nutsa’nın performansını sosyal medyada paylaşan Hadise, “kalbim seninle” sözlerini de ekledi.

HADİSE’NİN DESTEĞİNE NUTSA’DAN SEVGİ DOLU YANIT

Hadise’nin desteğine duyarsız kalmayan Nutsa, “Seni seviyorum” diyerek karşılık verdi. Hadise ise Eurovision 2024’te yarışan eski yarışmacısı için destek çağrısında bulunarak oy istedi.

HADİSE