Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Saba Tümer kendi aşk orucu formülünü açıkladı

Saba Tümer, gülüşleri, sunduğu gösteriler ve içten itiraflarla sıkça gündeme geliyor. Bu sefer ‘aşk orucu’ ritüelini detaylıca ifade etti. ‘Fiziksel temas olmadan, el ele bile geçmeden…’ şeklinde konuşan Tümer, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Yayın Tarihi: 08.05.2024 08:22
Güncelleme Tarihi: 08.05.2024 08:22

Saba Tümer kendi aşk orucu formülünü açıkladı

Saba Tümer, YouTube’da yaptığı programla adından sıkça söz ettiren bir ünlü sunucu her açıklaması ve her paylaşımıyla gündemi meşgul ediyor. 

Saba Tümer, bu sefer aşk hayatıyla ilgili yaptığı açıklamayla sosyal medyanın gündemine oturdu. “Bir yıl boyunca aşk orucu tuttum” diyen Tümer, bu ritüelin detaylarını açık açık anlattı.

SABA TÜMER

"GERÇEK AŞKI BEKLİYORUM"

Tümer, bir yıl boyunca hiçbir şekilde fiziksel temas olmadan, flört etmeden, ilişkiye girmeden aşk orucu tuttuğunu açıkladı ve 'Herhangi bir şekilde ilişkiye girmeden, flörtleşmeden, el ele bile tutuşmadan bir sene aşk orucu yapıyorsun ondan sonra da gerçek aşkın sana geleceğine dair bir inanış var. Denedim bakalım yeni bitti. Şimdi gerçek aşkı bekliyorum' dedi.

Saba Tümer'in bu alışkanlığı hızla popüler hale geldi ve sosyal medyada birçok kişi tarafından 'Denemekte fayda var' şeklinde yorumlar yapıldı.