Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Şarkıcı Ersay Üner'den 'Dilber' itirafı

Şarkıcı Ersay Üner’den gelen bomba itiraf herkesi şaşkına çevirdi. Benim de bir dilberim vardı diyen Ersay Üner’in çarpıcı açıklamasının detayları neler?

Yayın Tarihi: 12.05.2024 08:26
Güncelleme Tarihi: 12.05.2024 08:26

Şarkıcı Ersay Üner'den 'Dilber' itirafı

Ünlü şarkıcı Ersay Üner son zamanlarda katıldığı bir Youtube programında geçmişe dair şaşırtıcı bir itirafta bulundu. Üner yıllar sonra ilk kez kamuoyuyla paylaştığı bu itirafta "Benim de bir Dilber'im vardı" dedi.

Ünlü Şarkıcının Konuyla İlgili Açıklaması

Ünlü şarkıcı kariyeri boyunca birçok hit şarkıya imza atarken kendi özel hayatına dair nadiren bilgi veren bir isim olarak tanınıyordu. Ancak katıldığı programda yaptığı bu açıklama hayranlarını ve medyayı şaşırtmayı başardı.

Şarkıcı Ersay Üner'den 'Dilber' itirafı

Sosyal medyada etkileyici paylaşımları ve başarılı müzik kariyeriyle sıkça adından söz ettiren şarkıcı Ersay Üner son olarak katıldığı bir YouTube programıyla gündeme geldi. Gazeteci Serhat Tekin'in moderatörlüğünü yaptığı programda Üner'in geçmişine dair ilginç bir itirafta bulunduğu ortaya çıktı.

Programda Hazar Ergüçlü'nün canlandırdığı ve pavyonlarda çalışan "Dilber" karakteri üzerinden konuşulurken Serhat Tekin Üner'e kariyerinin başlangıcına dair bir soru yöneltti. Tekin "Kariyerinizin başında pavyonlarda çalıştınız. Sizin hiç ‘İnci Taneleri’ndeki gibi bir Dilber’iniz var mıydı?" diye sordu.

Üner bu soruya verdiği cevapta "Vardı. Ama benimki platonikti. O şarkı söylüyordu. Hiç açılamadım. Ama ne kadar güzel duygular bunlar. Herkesin bir platoniği vardır." ifadelerini kullandı.