Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu estetik güzeli çıktı: Görenler farka inanamadı

Son dönemde yıldızı parlayan isimlerin başında gelen Afra Saraçoğlu, Yalı Çapkını dizisinde hayat verdiği 'Seyran' karakteri ile büyük beğeni topladı. Özel hayatı, başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken ünlü isim bu defa eski haliyle gündem oldu. Herkesin doğal güzel olduğunu düşündüğü Saraçoğlu'nun eski halini görenler çok şaşırdı.

Yayın Tarihi: 18.05.2024 09:23
Güncelleme Tarihi: 18.05.2024 09:23

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu estetik güzeli çıktı: Görenler farka inanamadı

Son zamanlarda popülerliği artan Afra Saraçoğlu, "Yalı Çapkını" dizisinde canlandırdığı "Seyran" karakteriyle geniş kitleler tarafından beğeni topladı. Ancak, özel hayatı, başarılı oyunculuğu ve doğal güzelliği ile tanınan Saraçoğlu, geçmişteki görüntüsüyle sürpriz bir şekilde gündeme geldi. Önceden doğal güzelliğiyle öne çıkan Saraçoğlu'nun eski haliyle karşılaşanlar büyük bir şaşkınlık yaşadılar. İşte detaylar...

AFRA SARAÇOĞLU

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN YILDIZI SARAÇOĞLU'NUN ESKİ HALİ ŞOK ETKİSİ YARATTI

Afra Saraçoğlu, Yalı Çapkını dizisindeki 'Seyran' karakteriyle büyük bir çıkış yakaladı. Özel hayatı ve aldığı ödüllerle adından söz ettiriyor. Dizideki partneri Mert Ramazan Demir'le ilişkisi tartışma konusu oldu. Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken Saraçoğlu, son zamanlarda bir üniversite ödül töreninde üç ödül kazandı. Ancak, sosyal medyada estetik operasyon geçirdiği iddialarıyla gündeme geldi. Çene, burun, dudak ve göz kapaklarındaki değişikliklerin eski fotoğraflarıyla karşılaştırılması büyük ilgi gördü.

AFRA SARAÇOĞLU